Krepšelis

Prekių pristatymas

Bendra informacija

Internetinėje parduotuvėje flugger.lt galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums pristatymo būdą – prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti vienoje iš mūsų parduotuvių.

SVARBU! Dažai yra jautrūs temperatūros poveikiui, ypatingai – šalčiui. Mes negalime Jums pristatyti prekių esant neigiamai temperatūrai dėl galimo dažų kokybės praradimo. Bet kokie užsakymai, esant neigiamai temperatūrai yra priimami, bet nepristatomi per kurjerių tarnybą. Tokiu atveju, norėdami įsigyti dažų, kreipkitės į mūsų parduotuves.

Prekių pristatymo terminai

Gavę Jūsų užsakymą, mes iš karto pradedame jį vykdyti. Jei reikia, pagaminame pageidaujamą spalvą, supakuojame ir išsiunčiame Jums. Įprastai užsakymus pristatome per 3 – 4 darbo dienas. Stambių užsakymų, arba užsakymų į nuošalią vietovę gali užtrukti šiek tiek ilgiau. Tokiu atveju mes būtinai Jus informuosime.

Jei pasirinkote prekes atsiimti parduotuvėje, jas paruošime per 2–3 darbo dienas. Apie tai Jums pranešime elektroniniu paštu ir SMS žinute. Jei užsakymas apmokėtas, lauksime Jūsų atvykstant per 7 dienas, jei neapmokėtas – per 5 dienas. Vėliau užsakymas bus atšauktas ir užsakytos prekės sugrįš atgal į lentyną. Atsiimant prekes parduotuvėje galima atsiskaityti grynaisiais pinigais ir banko kortele.

Atsiimdami užsakymą su savimi turėkite:

  • užsakymo numerį;
  • asmens tapatybės dokumentą. Jei Jūsų prekes atsiims kitas žmogus, teikdami užsakymą nurodykite jį kaip gavėją.

Jei pasirinkote prekių pristatymą į namus, jas atvešime per 2–4 darbo dienas. Juridiniams asmenims, atsiskaičiusiems banko pavedimu, prekes pristatome per 2–5 darbo dienas.

Prekių pristatymo kainos

Prekių pristatymas yra mokamas ir priklauso nuo bendros užsakymo sumos. Standartinė užsakymo pristatymo kaina yra 8.69 Eur. Užsakymams, kurių suma viršija 200 Eur, pristatymo mokestis netaikomas.